Przejdź do treści głównej

Middelkerke · Belgia

Nieuwjaarsvuurwerk Middelkerke

31grudzień 2026czwartek · 00:00

Eindejaarsvuurwerk rond middernacht. Burgemeester Jean-Marie Dedecker bevestigt dat het vuurwerk doorgaat ondanks wind, omdat de windrichting aflandig is (naar zee).

Co możesz zrobić

Wrzuciłeś relację? Oznacz @stopine.app — najładniejsze udostępniamy dalej.

Więcej informacji i bilety →
Godzina
00:00

Najczęstsze pytania o Nieuwjaarsvuurwerk Middelkerke

Kiedy odbędzie się Nieuwjaarsvuurwerk Middelkerke?

Nieuwjaarsvuurwerk Middelkerke odbędzie się czwartek, 31. grudzień 2026 o 00:00.

Gdzie odbędzie się Nieuwjaarsvuurwerk Middelkerke?

Nieuwjaarsvuurwerk Middelkerke odbędzie się w Middelkerke.

Zgłoszone przez społeczność i zweryfikowane redakcyjnie · dane bez gwarancji. Zgłoś błąd

Pomóż — znasz szczegóły?

Standort teilen: +10 Credits

Wiesz więcej o tym pokazie fajerwerków? Uzupełnij swoją wiedzę — społeczność będzie wdzięczna.

Komentarze

💬 Dołącz do rozmowy — wybierz pytanie lub po prostu napisz:

+5 Credits mit Konto · einmal pro Event

Ładowanie komentarzy …

Więcej nadchodzących pokazów