maj4
Penghu International Fireworks Festival
poniedziałek, 4. maj 2026
- Miejsce
- Magong
- Miejsce wydarzenia
- Guanyinting Recreation Area
May 4-Aug 25 (multiple nights/week); 2026 Dragon Ball Z theme
Więcej informacji i bilety →Wrzuciłeś relację? Oznacz @stopine.app — najładniejsze udostępniamy dalej.
📅 Nie przegap żadnych fajerwerków w Magong — subskrybuj, nowe terminy trafią automatycznie do Twojego kalendarza:
Najczęstsze pytania o Penghu International Fireworks Festival
Kiedy odbędzie się Penghu International Fireworks Festival?
Penghu International Fireworks Festival odbędzie się poniedziałek, 4. maj 2026.
Gdzie odbędzie się Penghu International Fireworks Festival?
Penghu International Fireworks Festival odbędzie się w Guanyinting Recreation Area, Magong.
Zgłoszone przez społeczność i zweryfikowane redakcyjnie · dane bez gwarancji. Zgłoś błąd
Pomóż — znasz szczegóły?
Wiesz więcej o tym pokazie fajerwerków? Uzupełnij swoją wiedzę — społeczność będzie wdzięczna.
Komentarze
💬 Dołącz do rozmowy — wybierz pytanie lub po prostu napisz:
Ładowanie komentarzy …