Hoppa till huvudinnehåll

Palermo · Italien

Capodanno 2027 a Palermo – Spettacolo pirotecnico

1januari 2027fredag · kl. 00:00

Gran Galà di Capodanno in un hotel 4 stelle in provincia di Palermo con cenone, musica e uno spettacolo pirotecnico di mezzanotte per dare il benvenuto al 2027.

Vad du kan göra

Lagt upp en story? Tagga @stopine.app — vi delar de finaste.

Mer info & biljetter →
Tid
kl. 00:00
Evenemangsplats
Hotel 4 Stelle (provincia di Palermo)

Vanliga frågor om Capodanno 2027 a Palermo – Spettacolo pirotecnico

När äger Capodanno 2027 a Palermo – Spettacolo pirotecnico rum?

Capodanno 2027 a Palermo – Spettacolo pirotecnico äger rum fredag, 1. januari 2027 kl. 00:00.

Var äger Capodanno 2027 a Palermo – Spettacolo pirotecnico rum?

Capodanno 2027 a Palermo – Spettacolo pirotecnico äger rum i Hotel 4 Stelle (provincia di Palermo), Palermo.

Inskickat av communityn och redaktionellt granskat · ingen garanti för uppgifterna. Rapportera fel

Hjälp till — känner du till detaljer?

Standort teilen: +10 Credits

Vet du mer om detta fyrverkeri? Fyll i din kunskap — communityn uppskattar det.

Kommentarer

💬 Var med och diskutera — välj en fråga eller skriv fritt:

+5 Credits mit Konto · einmal pro Event

Läser in kommentarer …

Fler kommande fyrverkerier