Hoppa till huvudinnehåll

Kashima · Japan

かしま全力まつり花火打ち上げ

17januari 2027söndag

Vad du kan göra

Lagt upp en story? Tagga @stopine.app — vi delar de finaste.

Mer info & biljetter →

Vanliga frågor om かしま全力まつり花火打ち上げ

När äger かしま全力まつり花火打ち上げ rum?

かしま全力まつり花火打ち上げ äger rum söndag, 17. januari 2027.

Var äger かしま全力まつり花火打ち上げ rum?

かしま全力まつり花火打ち上げ äger rum i Kashima.

Inskickat av communityn och redaktionellt granskat · ingen garanti för uppgifterna. Rapportera fel

Hjälp till — känner du till detaljer?

Standort teilen: +10 Credits

Vet du mer om detta fyrverkeri? Fyll i din kunskap — communityn uppskattar det.

Kommentarer

💬 Var med och diskutera — välj en fråga eller skriv fritt:

+5 Credits mit Konto · einmal pro Event

Läser in kommentarer …

Fler kommande fyrverkerier