Naar hoofdinhoud
aug29

46. Schifferfest Roßlau/Elbe

Gratis toegang

zaterdag, 29. augustus 2026

Tijd
22:00 uur
Locatie
06862 Roßlau/Elbe
Evenementenlocatie
Elbufer Roßlau
Al het vuurwerk in Roßlau/Elbe →

Höhenfeuerwerk vom Werftgelände. Sichtbar vom Festplatz, Elbufer und Elbbrücke Roßlau

Meer info & tickets →

Story geplaatst? Tag @stopine.app — de mooiste reposten we.

Mis geen vuurwerk in Roßlau/Elbe — abonneer je, nieuwe data komen automatisch in je kalender:

Veelgestelde vragen over 46. Schifferfest Roßlau/Elbe

Wanneer vindt 46. Schifferfest Roßlau/Elbe plaats?

46. Schifferfest Roßlau/Elbe vindt plaats op zaterdag, 29. augustus 2026 om 22:00 uur.

Waar vindt 46. Schifferfest Roßlau/Elbe plaats?

46. Schifferfest Roßlau/Elbe vindt plaats in Elbufer Roßlau, 06862 Roßlau/Elbe.

Ingediend door de community en redactioneel gecontroleerd · geen garantie op juistheid. Fout melden

Help mee — weet jij details?

Weet jij meer over dit vuurwerk? Vul je kennis aan — de community is je dankbaar.

Reacties

💬 Praat mee — kies een vraag of schrijf gewoon iets:

Reacties laden …