Naar hoofdinhoud

Maidstone · Verenigd Koninkrijk

Kent Life Fireworks Spectacular

6november 2026vrijdag · 20:30 uur

Spectacular firework display set to music with children's fairground rides, a licensed bar, and food concessions.

Wat je kunt doen

Story geplaatst? Tag @stopine.app — de mooiste reposten we.

Meer info & tickets →
Tijd
20:30 uur
Evenementenlocatie
Kent Life

Veelgestelde vragen over Kent Life Fireworks Spectacular

Wanneer vindt Kent Life Fireworks Spectacular plaats?

Kent Life Fireworks Spectacular vindt plaats op vrijdag, 6. november 2026 om 20:30 uur.

Waar vindt Kent Life Fireworks Spectacular plaats?

Kent Life Fireworks Spectacular vindt plaats in Kent Life, Maidstone.

Ingediend door de community en redactioneel gecontroleerd · geen garantie op juistheid. Fout melden

Help mee — weet jij details?

Standort teilen: +10 Credits

Weet jij meer over dit vuurwerk? Vul je kennis aan — de community is je dankbaar.

Reacties

💬 Praat mee — kies een vraag of schrijf gewoon iets:

+5 Credits mit Konto · einmal pro Event

Reacties laden …

Meer aankomend vuurwerk